| madaMadalin96 a întrebat:

acum cateva zile am auzit o melodie foarte misto cu mult bass, si nu dau de ea, nu are prea multe versuri si doar atat am retinut "i'm a bass on the night's a..." sau ceva de genu. FUNDA pentru cine imi spune cum se numeste.

Răspuns Câştigător
| ElGreco21600 a răspuns:

Wow... Da, stai sa caut prin milionul de melodii care corespund descrierii tale. Asa, daca m-as lua dupa versul ala pe care l-ai scris, si nu stiu daca l-ai inteles ca lumea, as spune birdy n-am n-am - wild for The night... Dar nu prea are baza... So i dunno... Daca iti mai amintesti câteva versuri din melodia aia... Ar mai ajuta.

1 răspuns: