| nirvanabt a întrebat:

adreses aceasta intrebare celor care se pricep cat de cat in domeniul muzical, mai exact in chitare electrice.as vrea sa imi recomandati un amplificator si o chitara electrica decente,adica bune, totul ajungand pana la 1500 lei.sunt atras de grunge,de nirvana,kurt cobain,si as vrea sa pot face acele sunete distorsionate,in rest metallica,scorpions, queen etc. daca sa-r putea si transport gratuit ar fi extraordinar.dau funda.Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| mODIN a răspuns:

La Lidl au cu 450 de lei chitari electrice.Eu de acolo mi-am luat-o si sunt multumit.