| blondutzata a întrebat:

am 16 ani si vreau sa va intreb daca noi ne auzim vocea asa cum este...pentru ca mi se pare ca cant frumos dar cand ma inregistrez parca as fi o pisica pe moarte. sad si cand cant colegilor imi zice ca am o vocee mai naspa dar eu o aud buna...P.S intrebarea este ne auzim vocea asa cum este?

2 răspunsuri:
| adryannegru97 a răspuns:

Da. dar daca ai face canto, poate ar fi mai bine

| Simy1D a răspuns:

Buna! ...may..si mie imi place mult sa cant, cu toate ca nu prea am voce! cand cant mie mi se pare k se aude OK...dar nu stiu cum aud si alte persoane! te sfatuiesc, sa intrebi un profesionist, si sa iti spuna el. daca ai vocea buna!