| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Eu imi aud vocea foarte frumoasa si cand o inregistrez mi se pare foarte naspa, acum ma intreb... ceilalti cum o aud? ..Cum mi o aud si eu sau cum este inregistrata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Cei mai multi oameni simt neplacere cand isi aud vocea inregistrata, pentru ca prin oasele capului se aude altfel decat aud ceilalti.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu sa-ti zic, dar ca-n inregistrare nu e sigur. Adica mama cand mi-a auzit vocea in inregistrari audio mi-a zis ca nu seamana deloc cu vocea mea. Sau eu cand vorbesc cu persoane la telefon din primele cuvinte nu pot sa le recunosc vocea