| shotgun a întrebat:

Salut,TPU! Am ascultat mai demult o melodie si nu mai stiu cum se numeste! Era un tip care juca poker pe dezbracatelea cu celelalte fete(BUNE) si fetele pierdeau ca ala trisa si se dezbracau, dansau pe acolo. canta melodie pana una si-o dat seama ca triseaza cu microfonu' si lo dezbracat pe el laughing asa se termina video si melodia! Melodia e faina! Daca cineva imi poate zice numele melodiei ii raman indatorat, si ii dau funda daca e primul!

Răspuns Câştigător
| Ashadow a răspuns:

Melodia se numeste Out Of Touch si este cantata de Uniting Nations:
http://www.youtube.com/watch?v=w-Xz8aLuD7Y

2 răspunsuri:
| Shara17 a răspuns:

Tom Boxer feat Mike Diamondz- Dancing
Asta este?