| sebypetrescu921 a întrebat:

.am auzit din greseala o melodie intr-un film si nu stiu cum se numeste..desi mi se pare veche si cunoscuta..era de genul rock cred...la inceput parca era asa : pam... pam pam pam. pam. pam pam pam ( nu era chiar " pam "..era un fel de chitara ) Puteti sa ma ajutati cu numele?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu pam-pam-urile instrumentale nu merge. Scrie pe ggoogle numele filmului și la urmă adaugi "soundtrack list, asculți tot ce-ți dă și găsești ce căutai.
Dar să-ncerc. http://www.youtube.com/watch?v=r6AJNvK229Y - pam pam pam

| sebypetrescu921 explică (pentru anonim_4396):

Cum L-ai ghicit? big grinD

| anonim_4396 a răspuns (pentru sebypetrescu921):

Ăsta era? laughing

4 răspunsuri:
| KorpiklaaniVODKA a răspuns:

Chiar nu ştii nici un vers, sau ceva?

| sebypetrescu921 explică (pentru KorpiklaaniVODKA):

Era doar inceputul ei..doar chitara se auzea