| anonim_4396 a întrebat:

happy! Am auzit recent o melodie la KISS FM si cantau niste trompete..era ca un fel de bridge, doar ca intervenea dupa fiecare refren.Canta o strofa, apoi era refrenul si apoi se auzeau niste trompete.Era o melodie foarte faina.Am cautat.o si n.am gasit.o.M-ati putea ajuta voi,va rog mult! Spuneti.mi ce melodii de genul stiti,iar daca una din ele este cea cautata de mine, dau funda.Bafta!

4 răspunsuri:
| Anonymous10000 a răspuns (pentru JackFrost96):

Boss-ule cred ca e prima.Cred,nu stiu sigur ..Deocamdata o ascult mai atent si iti spun dupa aceea daca chiar ea e sau nu big grin Deocamdata tu meriti fundabatting eyelashes

| puppetmaster a răspuns:

Daca zici ca e cu trompete poate e jason derulo-trompets, nu stiu sigur dar incearca asta