| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de cateva playlist-uri cu diferite genuri de muzica. Poate merge de la rock la rap, de la rap la kpop, de la kpop la dubstep, sa fie amestecate, stiiti voi. Si sa nu fie in romana. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| LaughingKarima a răspuns:

Dar lista ta de pe youtube ce are? laughing ca si acolo le ai pe toate amestecate laughing
Ia playlist-ul lui Alethea, alegeti ceva de la ea https://soundcloud.com/alethea-xael-woods/sets/theas-playlist

| SweetMinion a răspuns (pentru LaughingKarima):

Stiu panda ca le am pe toate amestecate acolo dar imi trebuie mie laughing

| LaughingKarima a răspuns (pentru SweetMinion):

La ce? La practica?

| SweetMinion a răspuns (pentru LaughingKarima):

Da, coregraful 'vrea ceva nou si unic' asa ca noi incercam sa ne adaptam cat de cat

| AndreeaAndreea2000 a răspuns:

Lew got