| Hinbrad a întrebat:

Am nevoie de un microfon ca sa inregistrez o piesa, faza e ca nu prea pot sa dau foarte multi bani pe el.As vrea sa fie un microfon destul de bunicel dar nu prea scump.

1 răspuns:
| Aurora99 a răspuns:

Https://m.muziker.ro/......microphone
293 lei,foarte bun, insa zic de acum, este atat de bun incat este foarte sensibil si nu trebuie sa tipi in el. tinde ca daca zici anumite consoane sa faca ecou, i sa din nou, este din cauza ca este atat de bun incat capteaza orice sunet