| Mihay10 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care se pricep la rime si versuri. Cine imi poate spune cateva versuri inventate pentru prietena mea care o iubesc foarte mult si vreau sa o fac fericita. Am incercat si eu sa fac cateva rime si versuri dar nu reusesc. Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| Necunoskut a răspuns:

N-as vrea sa-mi piera zambetu de pe buze, n-as vrea sa pleci de langa mine sub multe mii de scuze, n-as vrea sa stau cu cine stau acum, nu iti doresc si tie intunericu meu tio spun, as vrea sa am mereu un zambet larg, as vrea mereu sa te atrag, as vrea ca zambetu meu sa evite certurile, as vrea ca zambetu meu sa faca lumina ca becuriile! SPER CA E GENU TAU! e de mine scrisa.

3 răspunsuri:
| Dana23 a răspuns:

Am cu mine o mica floare
O iubesc orice ar fi
Langa ea mereu voi fi
Si-o voi face fericita!

Aseara am avut un vis:
Ea era cu altul
Si nu puteam sa rezist. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Necunoskut a răspuns (pentru Dana23):

N-as vrea sa-mi piera zambetu de pe buze, n-as vrea sa pleci de langa mine sub multe mii de scuze, n-as vrea sa stau cu cine stau acum, nu iti doresc si tie intunericu meu tio spun, as vrea sa am mereu un zambet larg, as vrea mereu sa te atrag, as vrea ca zambetu meu sa evite certurile, as vrea ca zambetu meu sa faca lumina ca becuriile! SPER CA E GENU TAU! e de mine scrisa...

| Sexyboo a răspuns:

Doua cuvinte am sa iti spun…
"Te iubesc"
Te iubesc si nu stiu cum…
Nu stiu cum sa fac sa-ti spun,
Dar te iubesc
Te iubesc ca un nebun,
Te iubesc neincetat
Te iubesc in felul meu…
Te iubesc dar nu stiu cu sa-ti dovedesc….
Oare ma lasi sa-ti dovedesc,
Cat de mult eu " Te iubesc"?