| razy97 a întrebat:

..(pentru cei care stiti cate ceva despre chitari) Am vazut de vreo 2 zile pe ESound o chitara Jackson JS32R Dinky http://www.esound.ro/......12604.html si nu prea stiu ce za zic...Merita banii seria Dinky de la Jackson sau ar fi mai buna o chitara Ibanez SA120 sau Ibanez RG321? AJUTOR!

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Cele de la Jackson sunt de calitate si acceptabile in ceea ce priveste raportul calitate-pret, insa si Ibanez-urile sunt bune. Eu as alege Jackson, totusi.

| SymphonyOfDestruction a răspuns:

M-am uitat pe youtube si mi se par aproximativ la fel de bune, dar totusi eu mi-as lua jackson js32r dinky