| unnumeblablahahdnsbnsns a întrebat:

Am o intrebare urgenta. Caut o melodie veche are mai mult de 5 ani.
Imi amintesc ca o parte din melodie suna cam asa: cratere pe luna ca in Bucuresti sau ceva de genul asta... si imi amintesc ca parca este de la o trupa numita TAXI dar nu sunt sigur.
Dau funda. Ms.

Răspuns Câştigător
| Biuq a răspuns:

Buna! Cred ca este aceasta CRBL – Romania nu-i jucaria ta, insa nu stiu sigur. Sper ca te-am putut ajuta!

| unnumeblablahahdnsbnsns explică (pentru Biuq):

Nu este asta dar iti dau raspuns catigator ca ai incercat macar.

1 răspuns: