| BalasaOctav a întrebat:

am o nelamurire si as vrea ca cei care se pricep sa imi rapunda. Vreau sa incep sa fac guitar cover pe YouTube la diverse melodii si as vrea sa stiu daca este o idee buna. Daca pot castiga cativa banuti din asta? Sau cum as putea sa folosesc "abilitatile" mele la cantat la chitara sa pot face bani pe YouTube? Va multumesc Anticipat. P.S. : Dau funda big grin big grin

Răspuns Câştigător
| FadeToMetallica a răspuns:

Pai la 5000 de vizualizari primesti un dolar deci trebuie sa ai ceva vizualizari...Fa si tu coveru-uri la melodii grele sau cunoscute daca vrei vizualizari dar oricum n-ai sa faci cine stie ce bani..Totusi succes