| AlexShadow26 a întrebat:

am o problema cum pot sa sterg cat mai repede un cont Zonga pentru ca imi zice ca miau expirat cele 3 luni si o sa fiu taxat problema este ca nu am mai folosit programul de mult timp am cautat pe net si zice sa dau la setari cont si sa dau unde scrie sterge contul dar acolo mie imi scrie Dezactivează planul Zonga Vodafone Nelimitat problema si ca sa il sterg trebuie sa trimit un SMS problema e ca nu pot sa trimit nici un SMS momentan DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra aici http://www.zonga.ro/utilizator/sterge_cont
Trebuie sa intri la setarile contului, iar in partea de jos - stanga, vei gasi butonul "sterge contul".

| AlexShadow26 explică (pentru Salontanul):

Frate nu e nici un buton "sterge contul" acolo e doar Dezactivează planul Zonga Vodafone Nelimitat... problema e ca nu am cum sa fac asta