| OkapiRo a întrebat:

Salut TPU

Am si eu nevoie de hosting pentru un radio (adica backup control panel dj etc. cred ca stiti despre ce este vorba) si de un domeniu.ro/com/eu acestea le vreeau mai ieftine dar de calitate daca se poate.

Ma poate ajuta cineva?

Dau funda! Multumesc Anticipat

4 răspunsuri:
| floweray a răspuns:

Poti incerca si www.ucoz.ro, un CMS avansat gratuit, e in limba romana, ai 21 de module, FTP, hosting, trafic nelimitat, 270 de template-uri modificabile prin HTML/CSS si domeniu nume.ucoz.ro/com, poti utiliza JavaScript si PHP.
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Info suplimentare: www.faq.ucoz.ro

Idei si suport poti schimba cu baietii de pe www.forum.ucoz.ro

Succes!

| OkapiRo explică (pentru floweray):

Aaa sa stii ca nu ma refeream la domeniu... domeniu am dar n-am hosting... adica ca sa-l tina on 24/24 si sa aiba backup si auto dj etc in fn oh go on

| poenaru12 a răspuns:

Http://poetech.eu/ e locu tau ai free domeniu si radio la el

| CrocoHost a răspuns:

Salut, firma noastra CrocoHost este la inceput de drum, suma alocata firmei fiind destul de scazuta, pentru a ne putea termina website-ul mai avem nevoie de ceva bani, astfel ma poti contacta la id-ul :angel_dark_ionut09@yahoo.com si iti vom face o oferta in functie de suma dorita, fiind primul client vei avea o super oferta, vei primii serviciul dupa care daca crezi ca nu ti se potriveste, este complicat sau alte lucruri ce te pot face sa te indoiesti ca vei reusii sa faci ceea ce iti doresti, nu vei platii si serviciul ti se va retrage, daca iti place vei achita suma ceruta, iar serviciul va ramane in functiune. Multumesc pentru atentie. ( Nu vorbesc de webhost sau altceva ci de RadioHosting)