| NeGaTiwE a întrebat:

am si eu o intrebare deci cine imi poate spune numele melodiei din acest videoclip http://www.youtube.com/watch?v=3pjtp9Op7N4 va rog:( am cautat si cu shazam si nu am gasit

5 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

Wild Riders Crew si e cantata (in acest videoclip) de Margan Paul.

| NeGaTiwE explică (pentru acinorev):

Mda noroc ca a scris ala numele melodiei Ras Kass - Kiss U ca altfel.

| elena445 a răspuns:

Nu stiu.

| Mayastoasa a răspuns:

Scrie chiar in titlu!

| NeGaTiwE explică (pentru Mayastoasa):

Doamne... cum de unde pana unde scrie in titluhee hee Pana la urma a pus melodia Ras Kass - Kiss U