| eminem100 a întrebat:

Am si eu o mica problema. Peste cateva saptamani am balul bobocilor unde mi s-a propus sa cand la chitara alaturi de o gimnasta care va dansa pe scena. Problema e ca nu stiu ce melodie sa cant in asa fel incat sa-mi fie si mie usor(sa nu fie prea grea ) si sa fie si pe un ritm bun pentru a-si desfasura activitatea si gimnasta. Nu sse va auzi numai chitara mea, vom pune si un fond muzical pe langa. Deci, aveti vreo idee de o melodie nu prea grea pentru eaa? FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| mirela9922 a răspuns:

Pai cred ca ar fi bine sa va intalniti si sa va hotorati ca sa fie o melodie usoara pentru ea dar si pentru tine! Sper sa te-am ajutat!