| MarIaNNN98 a întrebat:

Am si eu o "problema" acum cateva zile am fost la mare si am auzit o melodie frumoasa nu stiu nici cine o canta nici cum se numeste stiu doar ca cuvantul : "amalayan" se repeta si este si cuvantul de baza al melodiei (exact asa il pronunta) melodia este in engleza si este cantata de o fata.Cine ami spune cum se numeste melodia ai voi oferi o fundita big grin
P.S : Am auzit acesta melodin in statiunea Eforie Nord undeva la debarcader.

3 răspunsuri:
| Radu_DyDy_1994 a răspuns:

Avea si ceva de genul ''si cand vei pleca'' in versuri?

| MarIaNNN98 explică:

"amalayen" ami cer scuze

| MarIaNNN98 explică:

Asta nu mai stiu. dar daca stii vreo melodie care are cuvantul ala zimio poate aia e big grin