| OxyG3N12 a întrebat:

Am si eu o rugaminte,am gasit de curand o melodie si am decupat doar "refrenul" din ea (nu e chiar refrenul,e un drop de la un trap) si am decupat partea aceea dar se termina brusc si ma gandeam daca cineva stie cum pot face acel "outro" al melodiei in care sa se termine cu volumul din ce in ce mai incet,daca ma intelegeti. Daca stiti si vreun tutorial, as fi foarte recunoscator.Multumesc!

4 răspunsuri:
| I0nuT55 a răspuns:

Da-mi melodia, ca ti-o fac eu in VDJ

| OxyG3N12 explică (pentru I0nuT55):

As vrea daca se poate sa-mi explici putin, nu neaparat sa-mi faci tu.Multumesc!

| I0nuT55 a răspuns:

Pai intri in VDJ, iti selectezi portiunea care vrei s-o tai cu Hot CUE, apoi dai la inregistrare, si la sfarsit cobori usor volumul pana la minim, si opresti inregistrarea happy

| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

Totul se poate face online. nu trebuie sa mai stai sa descarci vreun soft.
https://mp3cut.net/

Pui melodia, iti selectezi ce parte vrei din ea, si ai sus fade-in si fade-out.
Simplu happy