| Loker a întrebat:

Am si eu o rugaminte, daca puteti sa ma ajutati. E o melodie care imi place, era la moda acum vreo... 4-5 ani... o dadea pe toate pusturile de radio, e in genul melodiei "Canto del pilon" de la Milk & Suggar! Adica cu ritmuri d-astea indiene, ascultati "Canto del pilon" si va dati seama ce zic!
E foarte, foarte important pentru mine! deci va rog mult sa ma ajutati! Dau FUNDA si tot ce vreti si raman dator pe viata!

2 răspunsuri:
| always4u a răspuns:

Dan Bălan- Lendo calendo? Nu imi vine altceva in minte, dar daca iti amintesti vreun vers Zii, orice.

| Loker explică (pentru always4u):

Nu e Lendo calendo, erau versurile in spaniola, braziliana, ceva de gen', se aseamana foarte, da' foarte mult vocea solistei ( era cantata de o femeie) cu a celeia din Canto del Pilon! Poate te ajuta asta la ceva! Mersi oricum!