| Valentin_Laurentiu_1993 a întrebat:

am un blog (blogspot) si am pus un player cu muzica, dar in jurul playerului de muzica imi apare un chenar negru, am incercat si cu mai multe playere dar rezultatul e acelasi
http://img42.imageshack.us/img42/5839/73386139.png

5 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Cred ca trebuie sa schimbi dimensiunea playerului din codul html.
Parca imi amintesc de un player ca asta de-l aveam si eu la mine pe un blog acum ceva timp si aveam aceiasi problema.
Incearca cu alt player, succes!

| EvaneSScence a răspuns:

Poate asa este designul...

| Valentin_Laurentiu_1993 explică:

Cum scap de acel chenar negru?

| Valentin_Laurentiu_1993 explică:

WR104- nu iti por raspunde la mesajul trimis...nu-mi da voie...

| WR104 a răspuns (pentru Valentin_Laurentiu_1993):

Interesant ca n-ti da voie, oricum poate poti trimite un PM.
Am avut si eu playerul acela si era chiar stresant, eu ti-as recomanda alt player pentru blogul tau, vei daca-ti place asta si ti dau adresa de unde l-am luat: http://beautiful-trance.blogspot.com
Numai bine.