| AllexXtreme a întrebat:

am un korg Pa300 si am un set in ea salvat de mine, daca dau factory reset se sterge si ala salvat de mine? Ca am bagat alt set si se aude foarte urat tobele, sunetele.

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

La factory reset se sterge tot, se intoarce la setarile initiale, ca atunci cand a fost noua nouta din fabrica. Vezi daca ai optiuni sa salvezi ceva extern.

1 răspuns:
| AllexXtreme explică (pentru antimulte):

Mai am 2 opțiuni o sa ți le scriu maine aici as vrea sa imi ramana in ea sunetele descarcate la mana dreapta, ma gandssc ca se duc și alea su nu i-am dat resset incă, dupa e greu sa le combin din nou sa se auda frumos