| EuPaulA a întrebat:

:*
As avea o intrebare:
Stie cineva unde gasesc de cumparat albumul "ONE THING" de la One Direction? L-am tot cautat in DIVERTA, dar nimic sad. Locuiesc in Cluj.
Am incercat sa mi-l comand de pe site-ul lor, insa nu este valabil in Romania crying
Funda! happyhappy

1 răspuns:
| LookIntoMyEyes a răspuns:

Îl poți cumpăra de pe Amazon.com, dar trebuie să aștepți fiindcă nu mai este pe stoc. http://www.amazon.com/One-Thing-Direction/dp/B006MNKCDE/ref=sr_1_3? s=music&ie=UTF8&qid=1333557760&sr=1-3