| pitikaaaa a întrebat:

Am si eu o intrebarelaughing
Defapt inca o intrebare
Vreau albumul lui Spike "Ramanem prieteni"
Insa l`am pierdut (adica nu l`am luat atunci cand a aparut cu."gazeta cred.hee hee
Yo l`am mai cautat si prin diverta findca de acolo am luat albumul lui Puya "Romanisme 1"
dar de asta cu Spike nu am mai dat...winking daca stie cineva
de preferat din Constanta.big grinhappy
va Multumesc.winking dau si Fundita al; ui care imi zice si.si gasesc.happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit ca sunt in discutii cu gsp sa puna ambele albume (Spike, Guess Who) din nou pe piata la nivel national in 24 aprilie, cand are loc si concertul din Bucuresti.

2 răspunsuri:
| pitikaaaa explică:

Aham py de pe net le am.winking dar eu le vreau si ...albumewinking
desi nu prea ii ask insa am toate albumele de la toti artistii romani.(ma refer ca rapperihee hee na nu stiu daca ati inteles ce vreau sa zic insa ideea e ca vreau albumul lui Spike.si nu il gasesc.winking

| anss23 a răspuns:

Mai bine ai descarca toata melodiile de pe nethappy. Sigur le vei gasi pe toate.Si economisesti timp si bani.winking