| karina2001 a întrebat:

Salut, TPU!
As dori sa imi dati cateva exemple de cantareti sau componenti ale unor trupe in viata carora au intervenit niste intamplari care le-au schimbat viata sau niste informatii pe care nu toata lumea le cunoaste despre artistii respectivi.
Am nevoie de raspuns urgent (pana saptamana viitoare, ma grabesc)!
Cine imi va da un raspuns cat mai potrivit cerintelor mele va primii mult asteptata FUNDA happy
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Cupcakestar a răspuns:

Cristi Minculescu a declarat ca a parasit trupa Iris, deoarece nu a mai găsit un numitor comun în ceea ce priveşte activitatea viitoare a trupei, dar şi pentru că efortul pe care trebuia să îl facă era mult prea mare raportat la partea financiară.
În 2009, Cristi Minculescu a aflat că suferă de o boală ereditară - polichistică hepato-renală -, fapt pentru care a avut nevoie de un transplant de ficat. Atunci, soţia lui i-a donat o bucată din ficatul ei.
Pe 3 septembrie, Cristi Minculescu a fost înlocuit în rolul de solist al trupei Iris de Toni Şeicărescu, potrivit unui anunţ postat pe site-ul oficial al formaţiei.

Sincera sa fiu, eu as fi vrut sa iti dau cu japonezi, de aceea te-am intrebat daca pot sa iti dau cu orice cantaret, dar m-am gandit ca nu ti-as fi de mare ajutor...Dar, daca totusi imi poti spune!hee hee