| MiaMiaa a întrebat:

as vrea sa stiu daca muzica dubstep este muzica satanista. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Elenaaa23 a răspuns:

Nu e satanist. Si mie imi place mai ales imi plac ritmurile alea nebune si bass-urile ametitoare. Nu cred ca ar avea vreo legatura cu satanismul. Mai satanice suna melodiile alea cu vioara pe care le auzim in filmele horror cand e o scena de aia cu ritualuri. Parca alea te fac sa te gandesti mai repede la satanism decat dubstep-ul.
Mie imi place Skrillexwinking

| MiaMiaa explică (pentru Elenaaa23):

Multumesc, mi-a placut raspunsul tau
PS si mie imi place skrillex

9 răspunsuri:
| GusWaters a răspuns:

Dubstepul nu este satanist.Ce gasesti tu satanist in niste remixuri turbate sau intr-un "CALL 911!"? Mai degraba semnale de la extraterestri pe care noi le interpretam gresit. laughing

| GusWaters a răspuns (pentru Holocaust):

Frumosu' ala nu e cumva din Independence Day? Bolnav filmul, dar bun.All hail Roland Emmerich!

| Woodenpints91 a răspuns:

Întrebarea ta trebuia să sune ceva de genul: "Salut TPU! as vrea sa stiu daca muzica dubstep este muzica ". Atât.

| Wolfszeitt a răspuns:

Dubstepul nu are absolut nicio legătură cu satanismul. De ce ai crede asta?

| AndreRaluca a răspuns:

Tu ai ascultat vreodata dubstep?

| MiaMiaa explică:

Dragilor...da am ascultat dubstep, numai ca o fata mi-a spus tampenia cum ca dubstep'ul este muzica satanista, ceea ce eu nu cred. in plus am vrut sa stiu parerile voastre.multumesc!

| MLGNinja a răspuns:

Nu... Cum sa fie satanic in gen nou de muzica fara versuri?