| Andrei500 a întrebat:

Ati vaxut reclama aceea de la Orange cu albumul milidge si doig - best chrismas album? Lam descarcat pentru ca era gratuit si l-am transferat prin cablu da date si merge foarte bine si ma intrebam daca in ani trecuti a mai scos Orange alte album si daca mai aveti in tel melodii/albume de la Orange sa mi le trmiteti si mie! FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Ciurcas_1993 a răspuns:

Am vrut sa zic reclame. Esti interesat de melodiile din reclame? Atentie nu sunt create de ei

2 răspunsuri:
| Gabriel_Ciurcas_1993 a răspuns:

Nu au mai scos albume. Acesta este singurul lor album de pana acum. Au mai scos niste melodii prin rec; ame, la alea te referi?

| Andrei500 explică (pentru Gabriel_Ciurcas_1993):

Nu stiu ce inseamna rac ame dar trimite-mi niste linkuri de unde sa le downloadez sa vad pls

| Gabriel_Ciurcas_1993 a răspuns (pentru Andrei500):

Am vrut sa zic reclame. Esti interesat de melodiile din reclame? Atentie nu sunt create de ei