| Broadband a întrebat:

azi-noapte pe la 2 am auzit o melodie pe radio 21
refrenul e ceva in genul : lonely nanana day another day. o melodie dance si negativul era ceva in genul melodiei groove coverage remember http://www.youtube.com/watch?v=fdgJ-m6JL34
daca stie cineva funda am cautat in top radio 21 dar n-am gasit nimic

3 răspunsuri:
| denymar a răspuns:

Cred ca este o piesa de la Ben Harper "Antother lonely Day".

| Broadband explică (pentru denymar):

Nu asta era dance, de club...mai caut si eu poate gasesc ceva big grin astept raspunsuri poate stie cineva

| MuzicaBooM a răspuns:

S-ar putea sa fie Bloxy Girls-Dear Mama