| SarcasticallyPunished a întrebat:

Va cer si eu ajutorul in legatura cu o melodie, e destul de complicat, dar poate o stiti. Deci am auzit-o prin 2004, la un radio, cred ca Europa Fm, iar de atunci nu mi-o pot scoate din cap. Genul este Dance / Pop, cantata de o tipa, iar negativul melodiei seamana foarte mult cu cel din Morandi - Love Me ( http://www.youtube.com/watch?v=U5QkrA-TVJs ) Ma refer la acei clopotei, exact asa se aude si in melodia pe care ca o caut, numai ca are ritmul schimbat putin. Iar din versuri, parca zicea ceva de genul " gotta get high ", dar nu mai stiu sigur, au trecut atatia ani. V-as fi foarte recunoscator, am postat pe atatea forumuri de-a lungul anilor si n-am rezolvat nimic. :)

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| touran a răspuns:

Daca zici ca seamana cu negativul de la morandi s-ar putea sa fie dar nu stiu sigur ANIMAL-X =n-am crezut, sper sa fie asta big grin