| Gabiiiiiii a întrebat:

Cand ascult muzica la boxe se aude clar, dar cand bag castile se aude bruiat si se aude intrumentalul mai mult decat vocea artistului. Vreo idee?

Răspuns Câştigător
| RUDOFL4X4 a răspuns:

Seteaza optiunile

1 răspuns:
| Innnaa a răspuns:

S-ar putea sa fie de casti pentru ca si mie mi se intampla la fel doar ca la telefon pentru ca nu erau originale de la LG.Cand ascultam muzica cu castile de la Nokia se auzea exact ca la tine iar cand mi-am cumparat casti de la LG totul a revenit la normal.Mai bine iti cumperi alte casti.