| erccalx a întrebat:

caut o melodie cantata de o fetita ( gen papusa chucky laughing) ) si refrenul e ceva de genul : pa para para parababa. am auzit-o la kiss fm si nu stiu cum se numeste... stie cineva?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heeei... nu cred ca melodia pe care o cauti tu este cantata de o fetita, ci, probabil, fata are o voce mai... dulcica, nu stiu.
Uite, melodia la care m-am gandit eu (si nu, nu este cantata de o fetita) este aceasta: Dj Snake & AlunaGeorge - You know you like it.
m.youtube.com/watch?v=aBn7bjy9c4U

| erccalx explică (pentru anonim_4396):

Am ascultat-o acum, nu e melodia pe care o caut eu. doar partea cu pa para. bla bla am retinut cred ca acela era refrenul, nu am auzit niciun vers. mersi oricum

| anonim_4396 a răspuns (pentru erccalx):

Cum arata fetita? aspect
Ce altceva ai mai vazut?

| erccalx explică (pentru anonim_4396):

Am auzit-o la radio, chiar nu stiu. tot ce stiu e partea aia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru erccalx):

Nu ai pentru ce. Hmm... nu imi pot da seama care este melodia. Sper sa o gasesti!