| Alexakkaakal a întrebat:

Caut o melodie care e manea si tot ce stiu este cano canta un barbat si la refren e " Ah le le le le lee" melodia e mai noua. nu e cea cantata de sorinel.

Răspuns Câştigător
| youngminecraft a răspuns:

Cred ca e florin salam iar melodia se numeste saint tropez

5 răspunsuri:
| zizi000 a răspuns:

Serios? crezi ca auzim noi cum suna "ah le le le le lee"?laughing sunt n manele in care se canta "ah le le le le lee".

| GroanOfwinD a răspuns:

În primul rând, nu poți numi melodie un jeg ca ăla.
În al doilea rând, ăia nu-s bărbați, sunt niște arătare cu un creier împuțit fără materie cenușie!
În al treilea rând, ăla nu se poate numi refren!
Și... cine *** e șoricel ăsta?

| Alexakkaakal explică:

Am zis ca este noua nu cred ca sau scos acum melodii numai cu Ah le le lewinking

| Alexakkaakal explică:

Orcum multumesc era Alex Pustiu - Mi-e pofta de tine rau

| ideegeniala a răspuns:

Cred ca stiu despre ce vorbesti. Daca stii ca nu o canta un barbat, atunci e foarte probabil sa o cantae o femeie. Oamenii fiind singurele fiinte ce au abilitatea de a cantahappy