| pepper223 a întrebat:

Salut TPU. Caut o melodie mai veche, am auzit-o la Xtra night show in data de 19 mai 2021 si acum mi-am adus aminte. Era o melodie gen house-club si tot ce imi aduc aminte este ca parca e cantata de persoane de culoare si refrenul suna ceva gen oo dee baa, du beee. Era populara cand erau peste tot si melodiile cu "bella" "casablanca", tot prin anii aia. Va rog, ajutati-ma sa o gasesc!

3 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Melodia se numeste Blue (Da ba dee).

| pepper223 explică (pentru AdrianaBacescu):

Nu este aceea, multumesc oricum

| pepper223 explică (pentru AdrianaBacescu):

Buna, am gasit melodia pe care o cautam, era D'banj- oliver twist happy multumesc oricum!