| DarkTemptation a întrebat:

Va rog ajutati-ma cu o melodie. Nu prea stiu versurile, am retinut doar un fragment: "la vita bella" si se repeta "bella" de mai multe ori. Nu e veche, e noua si am auzit-o aseara la "Un show pacatos". In plus, e cantata de un barbat. Multumesc >big grin

Răspuns Câştigător
| diaanuucii a răspuns:

Hei ..am cautat-o si eu de am înnebunit laughing si in sfârșit am gasit-obatting eyelashes e un teaser..Nadir (Havana) -Vita bella happy

| DarkTemptation explică (pentru diaanuucii):

Mersi frumos, asta este big grin dar variata completa nu stii unde as putea-o gasi? :*

3 răspunsuri:
| SmauLoredana a răspuns:

Zale la vita e bella happy