| kafeniu a întrebat:

Salut TPU!
Caut și eu o piese de ceva timp și nu o găsesc, poate cu ajutorul vostru o pot găsi.
Piese o ascultam prin 2011-2013 și tot ce mi amintesc, e că la un moment dat in piese spune un narator s au ceva de genul "Ești cu prietenii tăi și ascultați frecventa voastră favorită/preferata" ceva de genul. Vă mulțumesc tare mult

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Slabe sanse sa gasesti daca nu stii niciun vers.Acela de care zici e omul de la radio care are rolul de a-i mentine interesati pe ascultatori, pe frecventa respectiva.