| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! funditabig grin era pe fb acum ceva timp un citat (status) : Daca te caut inseamna ca mi-e dor, daca nu inseamna ca te las pe tine sa o faci sau ceva de genul si vreau sa mi-l spune-ti si mie exact ca acolo:*

3 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Dacă zâmbesc, înseamnă că mă bucur să te văd. Dacă te caut, înseamnă că mi-e dor de tine. Dacă întreb, înseamnă că mă interesează. Dacă ofer, înseamnă că meriţi. Dacă îţi spun, înseamnă că vreau să ştii.
Acesta il cautai?

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

"daca te cauta inseamna ca ii e dor, daca nu o sa inventeze tot felul de scuze sa nu o faca..."

| SufletulPetrecerii a răspuns:

Din pacate nu e niciunulsad Era unul care spunea si daca te caut inseamna ca mi-e dor si zicea ceva de el daca nu inseamna ca astept sa ti se faca tie sau nu stiu exact cum era.