| anonim_4396 a întrebat:

SALUT TPU! Ce parere aveti de telefonul nokia 5800 express music?(i-as ruga pe detinatori sa detalieze ce neplaceri au avut cu el {daca au avut} si care sunt punctele acestuia forte) DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| imprastiat a răspuns:

Sincer Nokia 5800 nu prea are defecte, numai caderi de semnal in zone muntoase...
Eu il apreciez foarte mult deoarece este un X7 numai fara update!
Ai wi-fi la el, suporta card de pana la 16 Gb Micro SD, camera de 3 megapixeli, si te tine si bateria foarte mult. Sincer, ti-l recomand cu bucurie happy

1 răspuns:
| push2gl a răspuns:

Camera buna
display bun
pe net se misca bine
cam pierde semnalu