| AdRiaN20 a întrebat:

Cam cat este pe luna abonamentul la Vodafone pentru telefonul Nokia 5800 Express Music?

Răspuns Câştigător
| miha90z a răspuns:

Depinde de tipul de abonament. Intre 5 euro si 50 euro

2 răspunsuri:
| AdRiaN20 explică:

Nu ma intereseaza minute,altea astea, ma intereseaza telefonul, deci la 5 euro e cel mai mic?happymersi mult

| miha90z a răspuns (pentru AdRiaN20):

Din cate stiu in functie de minute, sms, mb, se face un abonament. Pornesc undeva de la 5-6 euro, cel mai ieftin. Avantajul cand iti iei un abonament mai mare iti iei telefonul cu mai putini banii, si invers.