| Prototypul a întrebat:

Ce trupe stiti ce canta rap-rock, alternativ rock sau hard rock gen Linkin Park, Hollywood Undead si Slipknot. Cele mai bune primesc funda.

Răspuns Câştigător
| Aleimpaired a răspuns:

Hei! happy O sa-ti dau cateva trupe, sper sa-ti placa: Placebo, Marilyn Manson, Alternosfera, Luna Amara, Aia, Within Temptation, Simple Plan, White Stripes, V-mob, System of a down.

2 răspunsuri:
| splitt a răspuns:

Ce a ajuns slipknot! sau ce a fost mereu ce ziceti?

| Ionutz_Vargulescu_1998 a răspuns:

Iti recomand disturbed, ac dc, metallica, marilyn manson, si ce a recomandat aleimpaierd mai suswinking