| BazikR1 a întrebat:

De cam 9 luni ascult o formatie de rock alternativ/hard/rap, care mi se pare uimitoare.Formatia se numeste Hollywood Undead, mi-a fost aratata de un prieten care acum asculta Linkin Park care de asemenea este super dar nu ma uimeste.Cum sa fac sa trec la alta trupa...sa nu mai ascult tot asta ceva nou...am avut cateva incercari dar daca nu asculta HU ma simteam stresat, frustrat.
Are cineva o solutie ca sa trec peste aceasta formatie la una noua?

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

De ce sa faci asta? Daca iti place asculta, la un moment dat o sa te plictisesti singur.

| mODIN a răspuns:

OMFG! Ce semanam.HU era si formatia mea favorita acum un an si nici mie nu mi se pareau Linkin Park cine stie ce.Dar de cand am auzit asta nu mai ascult: https://www.youtube.com/watch?v=UeMDp2Uu1z0

| BazikR1 explică (pentru mODIN):

Nu ma pasioneaza partea asta a rockului mai mult sunt atras de piese ca pour me black dahila sau the dyari de la HU...