| TheStory a întrebat:

Linkin Park sau Hollywood Undead? Ambele sunt trupe de rap-rock.

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

Linkin Park.

18 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

N-am ascultat ultimul album HU, dar, si-au schimbat solistul cred ca, asa parea pe o melodie noua.Aleg Hollywood Undead,oarecum surprinzator,desi imi place chiar si ultimul album de la LP (au iesit din mocirla cu el,cred eu,parca e stilul bine definit, nu ca pe ultimele doua unde era zapaceala totala), dar HU sunt mai completi pe partea de rap.Ii ajuta si simplitatea cu care abordeaza unele piese, nu incearca s-o complice in metafore inutile ca LP, plus ca J3T are unul din cele mai bune flow-uri din rap-ul actual, e fantastica vocea omului asta si "nervii" pe care ii are in aproape fiecare cantec, in asa fel incat halesti inevitabil ce-ti serveste el, ca stii ca-i bun.

| CautNume a răspuns:

Linkin Park (dar nu si cele mai recente melodii)

| TheStory explică (pentru CautNume):

De ce? Burn it Down, Castle of Glass si Lost in the Echo nu sunt bune.

| CautNume a răspuns (pentru TheStory):

Nu.Nici nu se pot compara cu Numb sau New divide.

| TheStory explică (pentru CautNume):

Cei drept da, new divide e cu totul altceva.

| FadetoBlack a răspuns:

Sau.

| anss23 a răspuns:

Hollywood Undead.happy

| ピンク a răspuns:

Linkin Park

| dracu14 a răspuns:

Limp bizkit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Linkin Park, dar mai devreme, prin 2004, că după încep să calce în căcat. Devin din ce în ce mai comerciali.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Linkin Park.

| AnimatedSignature a răspuns:

Linkin Park for the win.

| DedeeAndreea a răspuns:

Linkin Park

| adinaiuliana a răspuns:

Linkin Park

| sтяăiηυŁ a răspuns:

Linkin Park

| Morfina060 a răspuns:

Hollywood Undead.

| xXKidda a răspuns:

Linkin Park

| Lethargica a răspuns:

Hollywood Undead.