| SLeon19 a întrebat:

Cine imi poate da linkul de la melodia "Khinjo - Hai cichi cichi dam (2008). Funda. Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| SLeon19 explică (pentru danbnz):

Am incercat pe toate linkurile si nu merge sad nu stiu de ce a fost stearsa de pe platforma

| danbnz a răspuns (pentru SLeon19):

O fi vreo chestie legata de drepturile de autor.

| SLeon19 explică (pentru danbnz):

Da, dar e urat ca in copilarie sa asculti o melodie si cand vrei sa o descarci link-urile nu mai merg... nici macar playerul video sau audio nu mai e disponibil. Ultima data am descarcat-o acum 5-6 ani, dar nici prin cap nu imi trecea ca o sa dispara. De ce ar sterge de pe platforma o melodie asa frumoasa? sad Niciodata nu o sa mai existe melodia asta...