| VladGH a întrebat:

cine poate sa imi dea o idee ce imi trebuie pentru: vreau sa imi conectez un anumit aparat la calculator si la aparat sa fie conectat un microfon pe care sa il pot regula. Sau se poate conecta microfonul direct la calculator? Cine imi da ceva idei? Vreau sa cant acasa de singur niste minusuri dar vreau ceva mai original, adica, la microfon sa scoata sunet frumos ca un mic studiou. Cine imi da idea cea mai buna are FUNDA si un multam frumos.

1 răspuns:
| Mky_Geo_1994 a răspuns:

Eu asi zice sa-ti iei o statie prin care ea foloseste DVD DISC RW SUPER MULTI SUPER SUNET sau poti sati cumperi o statie audio video origina daca ai orga YAMAHA TYROS 1, 2, 3, 4 SAU TOSHIBA ETC. FUNDA te rog