| Carmen_Acatrinei_1990 a întrebat:

Salut, TPU!
Cine poate sa imi spuna cum a cui este melodia Asta-i seara noastra cantata de Bambi si cum se numeste!

Răspuns Câştigător
| Dobos_Anca_1976 a răspuns:

Cred ca a vrut sa stie daca aceasta piesa este un cover dupa o melodie straina! Imi pare rau dar eu nu stiu! Poate stie cineva.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy Cum adica a cui este si cum se numeste? ce vrei sa spui? Exprima-te pe intelesul tuturor!
laughing
se numeste Asta-i seara noatra, si o canta Bambi! laughing ce vrei sa-ti spun altceva? laughing

| Carmen_Acatrinei_1990 explică (pentru anonim_4396):

Bambi a facut un cover... O canta cineva din Grecia sau tarile de acolo.Wow... Cat am mai ras :\

| Mostesare a răspuns:

Eşti dovada vie că în România încă mai există specimene care nu ştiu să se exprime sau nu au coerenţă în limbaj.

Vorbeşte fluent şi pe înţelesul tuturor! Ce naiba!?