| Jasonn99 a întrebat:

Salut,TPU!
Cum se numeste melodia din noul spot Ursus : Cele mai tari momente (noul spot Ursus Premium)?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| sindromic a răspuns:

E soundtrack facut special pentru reclama din pacate...realizat in studiourile HaHaHa Production dupa cum spun chiar ei: https://ro-ro.facebook.com/hahahaproduction/posts/762170357161586
Sper totusi sa publice si varianta full daca (va) exista.

| Jasonn99 explică (pentru sindromic):

Multumesc pentru lamurire.Am rezolvat-o romaneste pana la urma adica:record, cut, play, done.

| Cuciula_Daniel_1991 a răspuns (pentru Jasonn99):

Salut,mai ai cumva melodia aceea de la Ursus? merci

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti singurul care o cauta, am o saptamana de cind tot caut pe google pe youtube si nu reusesc nimic, o fi un fragment dintr-un chillout dintr-un remix, am incercat cu programe de identificare si nimic...nu am habar, daca reusesti ceva, raspunde te rog

| Jasonn99 explică:

Chiar nu stie nimeni aceasta melodie? Pe google nu am gasit-o
https://www.youtube.com/......tps?/watch