| ovidiu13b a întrebat:

Dati-mi si mie va rog niste melodii cu B.u.G Mafia dar fara injuraturi. si parazitii, etc. de-astea. Sau cu injuraturi, dar putine happy ceva in genul Raku - egali din nastere. care injura doar in refren big grin Dau funda la cele mai tari melodii

3 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Le-ai putea asculta cenzurate, da-i aiurea aşa.Ori le asculţi cum sunt, ori nu le mai asculţi.

| AxelAxl a răspuns:

De ce nu cauti pe youtube? Bug Mafia melodiile scoase de prin 2010 pana in 2012 nu prea mai injura. Cauta si tu.