| JAYBEE a întrebat:

De cat timp ai nevoie sa inveti sa canti la chiatara? Dar la pian?

4 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Nu există o limită la chitară. Întotdeauna ai ceva nou de învățat.

| ριтιкaa1998 a răspuns:

Salut :*
Eu am o prietena foarte buna si canta la chitara de 3 ani si da stie foarte bine. Doar ca face si cursuri de chitara. Si cam de 6 luni s-a apucat si de pian dar nu se descurca perfect la el.
Bafta♥

| JAYBEE explică (pentru ριтιкaa1998):

Pai as vrea sa ma duc si eu la cursuri de chitara, ce stii cat plateste prietena ta?

| ριтιкaa1998 a răspuns (pentru JAYBEE):

M-am exprimat gresit. Nu face cursuri, e la scoala de muzica(scuze) si nu plateste nimic. Dar am cautat acum pe net si am gasit cu 250 de lei pe luna! Bafta, te-am pupat!;-)