| Doctorfishadi a întrebat:

De ceva timp ma tot gandesc sa incep sa cant la chitara! Treaba este ca sunt cam maricel, am aproape 19 ani,credeti ca se mai lipeste ceva de mine? Si ar mai fii o problema,nu am bani de meditatii,ce sanse ar fi daca studiez pe net fara profesor? Am invatat sa iau cateva acorduri si denumirea corzilor in cateva minute, cred ca nu au fost 3 min.Prind repede si pentru ca si pictez as vrea sa si cant la un istrument! Deocamdata nu am chitara, dar voi lua una! Cat ar costa prin carefour una mai de Doamne-ajuta? Nu stiu daca are ca nu m-am uitat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza de la ce varsta incepi, nu s-a pierdut nimic fiindca talentul in cazul asta, apare din pasiune pentru muzica.