| NeGaTiwE a întrebat:

deci :D Pentru aceasta chitara http://www.mcmusic.ro/......170dx.html

Ce amplificator as putea sa cumpar? Ceva mai ok si la pret hmm ar fi ok unul pana in 3 mil?:) Multumesc

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

Asta e mai mult pentru metal. Ideal ar fi să-ți iei tot ceva de la Ibanez care merge pe același stil.
Până în 3 mil nu o să găsești cine stie ce scule, da pentru un începător își face bine treaba. Ceva de genul:
http://www.magazinuldemuzica.ro/Ibanez-IBZ-10-G-U-_-62737.html

| NeGaTiwE explică (pentru Wøodenpints):

Stiu ca este pentru metal/rock tocmai de aia nu prea stiam ceva ca sa sune ok deocamdata happy Oricum pare ok ceea ce mi-ai trimis tu happy Mersi frumos

| Wøodenpints a răspuns (pentru NeGaTiwE):

Altceva mai bun în banii ăia nici nu cred că o să găsești. Decât la mâna a doua, dar e mai bine să nu te riști dacă nu ai ocazia sa-i faci mai întâi probă.

| NeGaTiwE explică (pentru Wøodenpints):

Pai tocmai nu voiam ceva foarte scump ceva sa sune cat de cat ok. Sunt la inceput si nu am nevoie de ceva scump big grin ii ok pana ma invat happy Dupa poate voi strange bani de ceva mai bunbig grin