| Iuly1598 a întrebat:

E o melodie in care la un momendat, in timp ce unul din artisti canta, celelalt se aude pe fundal zicand incet ceva. Stie cineva ce program folosesc ca sa aud ce zice? PS: e vorba de melodia Vescan feat. Cane Corso - Ultima scrisoare si se aude pe la 1:40, cand incepe refrenul

3 răspunsuri:
| Diiisclosure a răspuns:

Nu cred că există vreun program. thinking

| Yasmyn07 a răspuns:

Cauta versurile si daca nu arat nu cred ca se poate sa se auda si eu am gasit asa o melodie si din pacate nu am putut sa aud ce spune.happy

| Iuly1598 explică:

Melodia nu are versurile pe net